Jakt og jaktprøvesesongen 2022/2023

Jaktprøveresultater Elite 2022-23
DatoRegnrNavnPremieK poengRasemester beste dag EP
29.01.2023NO66403/21Morkheias Topsi, Bjørn Tore Bjørnaa3EP196211
29.01.2023SE43492/2019Bärmilla Toya , Hove Jens2EP281189
29.01.2023SE39007/2021Brattåsbäckens Storm, Ivar Ellingsen2EP289196kp
29.01.2023NO45229/19 Nordsetåsens Juno, Eivind Kristiansen2EP312162kp
29.01.2023NO45056/20 N J(D)CH N UCH R-Selma, Trond Revhaug1EP403203kp
29.01.2023NO43656/19Koloåsen’s Kaisa, Vegard Reitan1EP358196kp
29.01.2023NO32624/20Salah, Tonje Engen1EP391197kp
1/-20/1-2023NO32624/20Salah, Tonje Engen1EP Sverige58/120 57/105 
17-18/10-2022SE27006/2019 NJCH Trollmyrbergets Fibi, Øystein dalen2EP Vall317190kp
3-4/11-2022NO45236/19 RR NJCH Nordsetåsens Thea, Sven Tore Kittilsen1EP DM3384195kp
3-4/11-2022NO44009/14 NSUCH NSJCH RR Voredalens Stella, Rune Sliper1EP DM3379197kp
3-4/11-2022NO44006/14 NJCH Voredalens Fant, Martin Godfredsen2EP DM3348178kp
3-4/11-2022SE27006/2019 NJCH Trollmyrbergets Fibi, Øystein Dalen2EP DM3293193kp
5-6/11-2022NO38819/16 N UCH N SE J(D)CH Cj-Heera, Gunnar Hartmann1EP DM2368186kp
5-6/11-2022SE26138/2014 N SE UCH N J(D)CH Brattåsbäckens Lanta, Bård Wanderås1EP DM1386194kp
5-6/11-2022NO36075/18 N J(D)CH Koloåsen’s Nira, Rune Bekken2EP DM1315191kp
5-6/11-2022NO43658/19 N SE J(D)CH Koloåsen’s Rinja, Svein Arne Holte2EP DM1288152kp
5-6/11-2022NO37632/15 N SE J(D)CH N UCH Vera, Trond Revhaug2EP DM1285147kp
5-6/11-2022NO37630/15 N SE UCH N J(D)CH Hocky, Stig Rønsåsbjørg3EP DM1246129kp
5-6/11-2022NO36073/18 N J(D)CH Koloåsen’s Vittra, Sølvi Sølvesen3EP DM1239163kp
5-6/11-2022NO46858/19 Ami, Ove Løhre3EP DM1209136kp
5-6/11-2022NO45056/20 N J(D)CH N UCH R-Selma, Trond Revhaug3EP DM1206187kp
5-6/11-2022NO45229/19 Nordsetåsens Juno, Eivind Kristiansen3EP DM1205190kp
5-6/11-2022NO37629/15N SE UCH N J(D)CH Lådde, Knut Kristiansen0EPDM1201190kp
12-13/11-2022NO36076/18Koloåsens Rolex, Bård Ølstøren1EP Østerdal387194kp
12-13/11-2022SE50840/2015NJCH Trittbergets Klinge, Terje Sandberg1EP Østerdal381191kp
12-13/11-2022NO38825/16Cj Arja,Tor Andersen2EP THHK286190kp
17-18/11-2022NO44009/14 NSUCH NSJCH RR Voredalens Stella, Rune Sliper1EPNM22353190kp
17-18/11-2022NO45236/19RR NJCH Nordsetåsens Thea, Sven Tore Kittilsen1EPNM22350182kp
17-18/11-2022SE26138/2014 N SE UCH N J(D)CH Brattåsbäckens Lanta, Bård Wanderås3EPNM22206191kp
26-27/11-2022NO43658/19 N SE J(D)CH Koloåsen’s Rinja, Svein Arne Holte2EP LandskampSverige50/120-40/57
26-27/11-2022NO45056/20 N J(D)CH N UCH R-Selma, Trond Revhaug1EP LandskampSverige53/120-57/120
26-27/11-2022NO36076/18Koloåsens Rolex, Bård Ølstøren2EP299198kp
24.11.2022NO32624/20Salah, Tonje Engen  3EP216198kp
25.11.2022NO53619/18PÅ Toya, Gjære Bjørn Ove  2EP294195kp
26.11.2022NO37326/20NUCH Hovinsåsen’s Arthur, Knipenberg, Ådne  2EP295191kp
24.11.2022NO46858/19 Ami, Ove Løhre1EP340194kp
Jaktprøveresultater ÅP 2022-23
44-22017SE33682/2018Rosådalens Helly, Stian Ruud3ÅPHare148kp
44-22017NO46184/20Gjøvika’s Driva, Gunnar Hartmann1ÅPHare182Kkp
44-22017NO32619/20Daik, Arild Ådahl1ÅPHare184kp
44-22017NO44331/16NUCH Voredalen’s Pærla, Jon Erik Moen1ÅPHare187kp
44-22017NO49849/19Voredalen’s Nestor, Trond Helge Nyseter1ÅPHare188kp
44-22013NO45058/20R-Saga, Gunnbjørn Raaen2ÅPHare168kp
44-22019NO37629/15N SE UCH N J(D)CH Lådde, Knut Kristiansen3ÅPHare133kp
44-22019NO35238/14N J(D)CH N UCH Ronja, Svein Arne Holte3ÅPHare120kp
44-22019SE27005/2019Trollmyrberget’s Fanta, Svein Ole Langli3ÅPHare125kp
27.01.2023NO40706/20OR Mira, Støbakk, Hallgeir1ÅPHare2023
12.01.2023NO40706/21OR Mira, Støbakk, Hallgeir1ÅPHare2023
44-22022SE19495/2018Cora, Frank Ottar Hansen3ÅPHare148kp
44-22022NO40040/20Furukollen’s Artemis, Anne Katrine Ødegård1ÅPHare190kp
44-22018NO40040/20Furukollen’s Artemis, Anne Katrine Ødegård2ÅPHare161kp
44-22018NO40040/20Furukollen’s Artemis, Anne Katrine Ødegård3ÅPHare135kp
21.12.2022NO55122/20FC-Silva, Rundfloen, Mali Nordvang3ÅPHare129kp
19.12.2022NO55122/20FC-Silva, Rundfloen, Mali Nordvang1ÅPHare190kp
 NO38145/15SØ Rea, Øyvind Herland1ÅPHare186kp
12.12.2022NO55119/20Fc-Ila, Vebjørn Ihler1ÅPRev156kp
19.12.2022NO45236/19RR NJCH Nordsetåsens Thea, Sven Tore Kittilsen3ÅPHare152kp
26.11.2022NO57100/20NORDJV-21 NORDV-21 DKJV-21 Furukollen’s Ekko, Camilla Rostad1ÅPHare186kp
16.12.2022NO66403/21Morkheias Topsi, Bjørn Tore Bjørnaa1ÅPHare186kp
26.09.2022NO66403/21Morkheias Topsi, Bjørn Tore Bjørnaa1ÅPHare201kp
18.12.2022NO38693/21SH Lexus, Rune Sliper1ÅPHare187kp
17.12.2022NO38693/21SH Lexus, Rune Sliper3ÅPHare144kp
14.12.2022NO38693/21SH Lexus, Rune Sliper1ÅPHare186KP
05.12.2022NO36794/21Voredalen’s Ravi, Ole Ivar Frømyr2ÅPHare159kp
31.01.2023NO36415/20Reinheimen’s Selma, Stig Allan Simonsen1ÅPHareDommer møte i april.
21.11.2022NO36415/21Reinheimen’s Selma, Stig Allan Simonsen1ÅPHare192kp
10.12.2022NO40704/20OR Nala, Jo Inge Alm1ÅPHare184KP
15.11.2022NO40704/21OR Nala, Jo Inge Alm1ÅPHare191kp
23.09.2022NO38825/16Cj Arja,Tor Anton Andersen3ÅPHare131kp
11.10.2022NO38825/16Cj Arja,Tor Anton Andersen1ÅPHare188kp
19.10.2022NO38825/16Cj Arja,Tor Anton Andersen1ÅPHare187kp
11.10.2022NO45229/19 Nordsetåsens Juno, Eivind Kristiansen1ÅPHare191kp
21.10.2022NO45229/19 Nordsetåsens Juno, Eivind Kristiansen1ÅPHare187kp
12.10.2022SE39007/2021Brattåsbäckens Storm, Ivar Ellingsen1ÅPHare201kp (3 loser)
18.11.2022SE39007/2021Brattåsbäckens Storm, Ivar Ellingsen1ÅPHare195kp
44-22037SE27006/2019 NJCH NUCH Trollmyrbergets Fibi, Øystein Dalen1ÅPHare182kp
26.11.2022SE27006/2019 NJCH NUCH Trollmyrbergets Fibi, Øystein Dalen1ÅPHare198kp
26.11.2022NO44325/16NJCH N SE UCH Voredalen’s Cash Pax, Kjell Tor Mogen1ÅPHare198kp

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s